LOGICOR Błonie

LOGICOR Sp. z o.o. – Budynek magazynowy w standardzie HURTOWNI FARMACEUTYCZEJ na potrzeby firmy UPS Healthcare Poland, w miejscowości Pass w gminie Błonie.

Powierzchnia hali: 18 000m2
Powierzchnia biurowa: 1 000m2
Realizacja: 10.2020-02.2021r.
Wyzwanie: symulacja CFD oraz BAS

ZAKRES ROBÓT:

Projekt instalacji HVAC z normowaniem temperatury i wilgotności w cyklu całorocznym, wodociągowo-kanalizacyjnych oraz wewnętrznej instalacji gazowej dla hali oraz instalacji chłodniczych dla pomieszczeń lodówki i chłodni oraz kompletnych instalacji sanitarnych dla budynku biurowego i części-socjalno-biurowych w obrębie hali. Projektowane instalacje w standardzie BREEAM.
Projekt systemu monitoringu temperatury i wilgotności dla hali magazynowej – Building Automation System
Symulacja CFD instalacji HVAC w cyklu całorocznym w zakresie temperatury i wilgotności

Wykonawstwo instalacji HVAC opartych na urządzeniach typu rooftop w układzie zdublowanym: urządzenie podstawowe/awaryjne, wewnętrznej instalacji gazowej oraz instalacji wodociągowo-kanalizacyjnych dla hali, w tym instalacji chłodniczych dla pomieszczeń lodówki i chłodni oraz kompletnych instalacji sanitarnych dla budynku biurowego i części-socjalno-biurowych w obrębie hali. W zakresie budynku biurowego instalacja odzysku wody szarej oraz kotłowania gazowa współpracująca z kolektorami słonecznymi.
Wykonanie kompletnego systemu BAS zgodnie ze standardem Inwestora w zakresie automatyki systemu HVAC oraz systemu monitoringu temperatury i wilgotności – controlling 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu parametrów mikroklimatu wewnątrz hali magazynowej hurtowni farmaceutycznej.

You may also like