• INNOWACJE W TECHNOLOGIACH. TECHNOLOGIE W PROJEKTACH.

    VENTA - TECHNOLOGY

    VENTA - TECHNOLOGY wykorzystuje w zakresie projektowania oraz wykonawstwa instalacji sanitarnych nowoczesne technologie. Od początku istnienia współpracuje z naukowcami i ośrodkami naukowymi. Dzięki temu proponuje innowacyjne, często zupełnie autorskie rozwiązania techniczne. To właśnie one stanowią punkt wyjścia do rozwoju całej technologii. Jesteśmy dynamiczną i prężnie rozwijającą się firmą instalacyjną. Działamy dla Państwa od 2012 r. jednak nasze doświadczenie sięga już lat 90-tych. Jesteśmy ekspertami w zakresie instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, wodociągowych, kanalizacyjnych, grzewczych i chłodniczych. Naszą pracę wyróżniają wysoka jakość wykonywanych robót, a także terminowość. Dzięki doświadczeniu naszej kadry, mogą Państwo liczyć na kompleksową usługę poczynając od projektu, poprzez prace wykonawcze i nadzór, a kończąc na oddaniu obiektu wraz z pełną obsługą serwisową. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów i jeszcze większe aspiracje. Zapraszamy do współpracy!

    SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

BIURO PROJEKTOWE NA WYŁĄCZNOŚĆ

Dobry projekt to oszczędności zarówno na etapie realizacji, jak i w trakcie już samej eksploatacji instalacji. Projektowane systemy współgrają ze sobą, wykorzystują swoje możliwości i nie zajmują zbyt dużo miejsca, a przy tym są dostępne w razie awarii. Proces projektowania zaczyna się od dokładnej analizy warunków technicznych na obiekcie. Doświadczony zespół projektantów zapoznaje się z wymaganiami w zakresie docelowego działania systemu i proponuje najskuteczniejsze rozwiązanie projektowe. Od początku nad tematem pracuje sztab specjalistów, którzy przygotowują odpowiednie rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym.

Realizacja inwestycji

Wykonujemy instalacje zarówno dla małych lokali użyteczności publicznej, jak i wielkich hal przemysłowych m.in. z branży automotive, papierniczej i farmaceutycznej oraz hal magazynowych dla międzynarodowych firm logistycznych. VENTA-TECHNOLOGY Sp. z o.o. potrafi sprostać najbardziej wymagającym odbiorcom.

CAŁODOBOWY SERWIS

Sprawność instalacji to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu pracy dla pracowników, utrzymania ciągłości produkcji i niskiego ryzyka strat. Zespół serwisantów VENTA-TECHNOLOGY Sp. z o.o. jest do dyspozycji 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Niezwłocznie usuwa awarie i serwisuje urządzenia oraz jest w stałym kontakcie zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym.

CERTYFIKATY, ATESTY i NAGRODY

Jesteśmy certyfikowanym przedsiębiorcą w zakresie F-gazów.

Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma.

To cenne potwierdzenie naszego profesjonalizmu i dbałości zarówno o klientów, jak i naszych pracowników

Otrzymaliśmy również wyróżnienie w plebiscycie Gazela Biznesu

Posiadamy uprawnienia SEPowskie w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń oraz instalacji i sieci

Autoryzowany Punkt Serwisowy

Sprzedaż, montaż i uruchamiania w programie gwarancyjnym systemu klimatyzacji Fuji Electric.

Nagroda MIDEA

Nagroda MIDEA za najlepszy serwis

Certyfikat NCAGE

Certyfikat NCAGE